Blog

Łóżka tapicerowane Chrzanów, Trzebinia, Libiąż

Łóżka tapicerowane oraz łóżka drewniane na wymiar

Zdajemy sobie sprawę, że każdemu podoba się zupełnie inny typ mebli. Naszą misją jest trafić w gusta każdego klienta, dlatego w swojej ofercie posiadamy szereg różnych produktów, takich jak łóżka drewniane, meble z litego drewna, łóżka tapicerowane, ściany tapicerowane, oraz oczywiście najwyższej jakości materace do spania.

W ofercie salonów Centrum Sypialni Oświęcim, Centrum Sypialni Jaworzno, oraz Centrum Sypialni Chrzanów posiadamy szeroki wachlarz łóżek drewnianych oraz tapicerowanych. Każdy model możemy wykonać pod indywidualne potrzeby klienta.

Łóżko tapicerowane może być wykonane w wielu różnych tkaninach obiciowych, zaczynając od welurów, szenili, tkanin flokowych, oraz eko-skór, po skóry naturalne włącznie.  Każda z tkanin ma zupełnie inny design, co pozwala skomponować każdy model mebla na setki różnych sposobów, i dopasować go do każdego wnętrza. W łóżkach pikowanych, mamy też możliwość wypełnić każde pikowanie guzikiem, lub kryształkiem Swarovskiego, co nada mu indywidualnego charakteru.

Łóżko drewniane, to jak mawiają mebel który nigdy nie wyjdzie z mody. Meble z drewna naturalnego w naszych domach obecne są od pokoleń, mimo to nadal są pożądane przez klientów. W swojej ofercie posiadamy łóżka, komody, szafki nocne, szafy oraz wszelkie inne typy mebli z litego drewna. Design jest bardzo zróżnicowany, od klasycznych wzorów, po bardzo nowoczesne i pasujące do obecnych trendów bryły. Każdy model mebla możemy wybarwić na dziesiątki kolorów, które zapewnią piękny wygląd, oraz odpowiednio zabezpieczą drewno.

Jeśli jesteś mieszkańcem Chrzanowa lub okolic, zapraszamy Cię do naszego ponad 200 metrowego salonu z wyposażeniem sypialni, znajdującego się pod adresem:

Centrum Sypialni – Materace i Łóżka
32-500 Chrzanów
ul. Oświęcimska 90C

Wróć do listy