Blog

Materac Mollyflex Allegro Fresh – Golden Collection

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z salonami, aby otrzymać atrakcyjną ofertę na ten i inne modele firmy Mollyflex!

Materac piankowy ALLEGRO Fresh, opracowany przez producenta materacy MollyFlex, został opracowany z myślą o ludziach, którzy lubią stabilne podparcie i twardsze podłoże. Uniwersalność i wygoda materaca w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych technologii gwarantuje zdrowy i komfortowy sen. Odpowiednia stabilność i sprężystość pozwoli na swobodną zmianę pozycji podczas snu. Zastosowana w górnej części pokrowca pianka Polygel nadaje wyjątkową miękkość i zwiększoną przewiewność, a pianka z kapsułkami żelowymi pozwoli na regulację temperatury podczas całej nocy. Podłożem materaca jest sprężysta, utwardzana i oddychająca pianka Polilattex, która właściwie rozkłada ciężar ciała oraz stabilizuje kręgosłup.

Materac ALLEGRO Fresh to materac o statusie wyrobu medycznego , certyfikowany w Unii Europejskiej , gwarantujący użytkownikom zdrowy i komfortowy sen. Zastosowanie sprawdzonych i bezpiecznych  materiałów w tym modelu może być poprawiać komfort , jakość snu, krążenie krwi oraz regenerację mięśni.

Wysokość materaca

  • +/- 26 cm

Pokrowiec materaca

Pokrowiec materaca ALLEGRO Fresh jest wykonany z higienicznej i antyalergicznej tkaniny. Wnętrze pokrowca zostało wypełnione otwartokomórkową pianką Polygel, zapewniającą swobodny przepływ powietrza oraz innowacyjną pianką i-fo@m. Materiał ten zawiera miliony mikrokapsułek PCM (ang. PCM – Phase-change material), które dzięki ogromnej liczbie i nanocząsteczkowym rozmiarom, są w stanie szybko i aktywnie reagować. Efektem tego jest idealna regulacja temperatury.

Wypełnienie pokrowca

  • 2 cm pianka Polygel – miękka i oddychająca
  • 2 cm pianka i-fo@m – doskonale reguluje temperaturę

Pokrowiec materaca ma łatwo zdejmowaną część wierzchnią, nadającą się do częstego prania w temp. 30°C, a boczny pas z materiału 3D dodatkowo zwiększa przewiewność materaca, aby zapewnić idealny mikroklimat sprzyjający wypoczynkowi.

Rdzeń materaca

  • Pianka Viscofoam Pneumatic gęstość 50 kg/m³ – 2 cm, stabilność 1,9 kPa
  • Pianka Polilattex Frim wysokoelastyczna 32 kg/m³ – 19 cm, stabilność 3,9 kPa

Gwarancja

  • 10 lat na rdzeń materaca po jego rejestracji:
  • 2 lata na pokrowiec materaca

Ważne!

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z salonami, aby otrzymać atrakcyjną ofertę na ten i inne modele firmy Mollyflex!