Blog

Łóżka tapicerowane, łóżka drewniane, materace kieszeniowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, Centrum sypialni Oświęcim

Zapraszamy Państwa do salonu Centrum Sypialni w Oświęcimiu, ul. Nowa 25. W naszym centrum odpowiednio przeszkoleni doradcy dobiorą idealny i komfortowy materac dla Państwa, oraz łóżka wszelkiego typu (drewniane, tapicerowane, metalowe). Nasza oferta skupia się na doborze materaca oraz łóżka, które to można edytować i zmieniać na życzenie klienta. W ofercie posiadamy również szafy, komody, meble na wymiar i meble kuchenne.
Wieloletnie doświadczenie w branży dało nam możliwość wyselekcjonowania odpowiednich materacy dla klientów, aby kupując materac piankowy, materac sprężynowy, lub materac kieszeniowy mieli Państwo pewność, że będzie on najwyższej jakości.
Łóżka tapicerowane oraz łóżka drewniane które posiadamy w ofercie, dają możliwość ich personalizacji i edycji na życzenie klienta, dlatego nie muszą się Państwo przejmować ich wymiarami, bądź wyglądem, wszystko da się zmienić na życzenie klienta.

Zapraszamy do Centrum Sypialni po idealny materac piankowy, materac sprężynowy, materac termoelastyczny, materac kieszeniowy, gwarantujemy najlepsze doradztwo.