Blog

MATERACE HILDING I MOLLYFLEX -20%

Tylko w kwietniu mamy dla Państwa specjalną obniżkę cen materacy marek Hilding i Mollyflex. W dniach od 2 do 30 kwietnia na wybrane materace obniżamy cenę aż o 20%!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów przygotowaliśmy specjalną kwietniową promocję na wyjątkowe materace. Przez cały miesiąc cena na serię Hilding zostaje obniżona o 20%, a na serię Family o 10%. Dodatkowo obniżamy ceny serii „Prestigio Italiano” włoskiej marki Mollyflex, również o 20%.

Filozofia firmy Hilding to zdrowy i regenerujący sen. Zależy on od kilku czynników, m.in. ergonomii, mikroklimatu, higieny, wzornictwa, wytrzymałości i ochrony środowiska. Wiele lat doświadczenia pozwoliło na stworzenie unikatowych i wyjątkowych serii materacy, które optymalnie dobrane poprawią samopoczucie klienta każdego dnia.

Mollyflex to włoski producent najwyższej jakości materacy. Domeną przewodnią producenta jest powiedzenie, że „dbałość o szczegóły to sztuka” co najlepiej definiuje podejście do odpowiedniej jakości wytwarzanych produktów. Dbałość o szczegóły przekłada się na jakość snu i lepszy wypoczynek zadowolonych użytkowników.

*przecena obowiązuje materace w rozmiarach standardowych

Wróć do listy